İKİNCİ ÜNİVERSİTE OKUYANLAR

Re: İKİNCİ ÜNİVERSİTE OKUYANLAR

Okunmamış mesajgönderen osmntpk » Cum Oca 13, 2012 1:58 pm

merhabalar.
Sosyoloji bölümü için ilk oturuma girmek yeterlimi. Yani hazirandaki ikinci oturuma da girmem gerekiyor mu…
Bu arada benimde İkinci üni. olacak inşallah.
osmntpk

Okunmamış mesajgönderen exe » Cmt Oca 14, 2012 10:31 am

ilk oturum yeterli. aöf sosyolojiye kontenjan geldi ama geçen sene 157 puan ile aldı. çok yüksek bir puan değil ;)
aöf ses,video,kitap gibi e-öğrenme ortamında bulunan kaynakları sitemizden indirmeniz yada indirdikten sonra kullanmanız ile ilgili sorun yaşarsanız aynı kaynaklara aöf e-öğrenme sayfasından da ulaşabilirsiniz.
lütfen kırık linkleri buraya tıklayarak bildiriniz
Share |

http://aofsosyoloji.wordpress.com

ONLINE DESTEK GRUBUMUZ İÇİN LÜTFEN KATILIN :https://www.facebook.com/groups/aofsosyoloji/
Kullanıcı avatarı
exe

okulunuz: Anadolu Üniversitesi AÖF
bölümünüz: Sosyoloji
sınıf: 4.sınıf
nesin sen: Admin

Okunmamış mesajgönderen sonmez » Pzt Oca 16, 2012 1:23 pm

cengaver70 yazdı:İlk Fakültem Eğitim Fakültesi.Celal BayarÜniversitesi Demirci Eğitim fakültesi. Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.Öğretmenim haliyle :)

ben de öğretmenim. bu şekilde okumak daha güzel. öğrenmek için okuyorum ve zevk alıyorum.
sonmez

Okunmamış mesajgönderen yuncu » Pzr May 27, 2012 9:34 pm

Ben 52 yaşındayımve Tıp fakültesinde profesör olarak çalışmaktayım. Sosyal olaylara ve tarihe meraklıyım. Bugüne kadar plansız programsız elime geçeni okuyordum. Sosyoloji lisans okumak sayesinde düzenli olarak sosyoloji bilim disiplini içerisinde okumaya başladım. 3. sınıfım, hiç bütünlemeye kalmadan oldukça iyi notlarla geçtim. Sosyoloji diplomasına ihtiyacım yok, belki hiç kullanmayacağım. Ama çok şey öğrendim, dünyaya bakışım değişti. Zevkle okuyor ve çalışıyorum, iyi ki okuyorum. Entellektüel alt yapısını geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum .
yuncu

Okunmamış mesajgönderen exe » Pzt May 28, 2012 7:56 am

yuncu yazdı:Ben 52 yaşındayımve Tıp fakültesinde profesör olarak çalışmaktayım. Sosyal olaylara ve tarihe meraklıyım. Bugüne kadar plansız programsız elime geçeni okuyordum. Sosyoloji lisans okumak sayesinde düzenli olarak sosyoloji bilim disiplini içerisinde okumaya başladım. 3. sınıfım, hiç bütünlemeye kalmadan oldukça iyi notlarla geçtim. Sosyoloji diplomasına ihtiyacım yok, belki hiç kullanmayacağım. Ama çok şey öğrendim, dünyaya bakışım değişti. Zevkle okuyor ve çalışıyorum, iyi ki okuyorum. Entellektüel alt yapısını geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum .

hocam tebrik ederim sizi. akademik kaeiyerinizde gelebileceğiniz en güzel yere sahip olmuşsunuz. Ve siz sosyoloji okumayıda istemiş ve bunu tercih etmişsiniz. Sosyoloji okumakla ne kadar doğru birşey yaptığımızı bir kere daha bizlere göstermiş oldunuz. Aramızda olduğunuz için çok mutlu oldum.
aöf ses,video,kitap gibi e-öğrenme ortamında bulunan kaynakları sitemizden indirmeniz yada indirdikten sonra kullanmanız ile ilgili sorun yaşarsanız aynı kaynaklara aöf e-öğrenme sayfasından da ulaşabilirsiniz.
lütfen kırık linkleri buraya tıklayarak bildiriniz
Share |

http://aofsosyoloji.wordpress.com

ONLINE DESTEK GRUBUMUZ İÇİN LÜTFEN KATILIN :https://www.facebook.com/groups/aofsosyoloji/
Kullanıcı avatarı
exe

okulunuz: Anadolu Üniversitesi AÖF
sınıf: 4.sınıf
nesin sen: Admin

Okunmamış mesajgönderen zeliha » Çrş May 30, 2012 10:24 am

merhabalar...benimde 2.üniversitem.3.sınıftayım.10 aylık bir kızım var hamilelik sürecimi ve şu ana kadarki zaman dilimini sosyoloji derslerine çalışarak geçirim.bu bölümü severek yazdım.sanırım kızımda sosyoloji bölümüne şimdiden aşina oldu ilerde bu bölümü seçer bellimi olur:)bana çalışma hayatımda bir katkısı olsun yada olmasın bir beklentim olmadan seçtim sosyolojiyi.yazacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.sınavlarda herkese başarılar diliyorum.
zeliha

Okunmamış mesajgönderen nevşah » Cmt Eki 27, 2012 5:42 pm

Merhaba ben bu sene sınavsız 2.üniversite olarak sosyoloji bölümüne kayıt oldum.Süleyman Demirel Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi önlisans mezunuyum.Sosyolojinin güzel bir bölüm olduğunu düşünüyorum.Toplumu ve insanları anlamak bence bu bölümü okuyanlar için daha kolay olucak.
nevşah

Okunmamış mesajgönderen CloudT » Cmt Ara 01, 2012 2:41 pm

Herkese merhaba,

Zevk için Sosyoloji bölümünü seçtim. Yada kişisel gelişim diye adlandırıp daha olumlu bir bakış açısı sağlayabiliriz. Yine de eğlenceli olacağını düşündüm. Ama beklediğim gibi olacak mı olmayacak mı orası tartışılır. Şimdilik her şey yolunda.
Kullanıcı avatarı
CloudT

okulunuz: Anadolu Üniversitesi
sınıf: 1.sınıf
nesin sen: 旅人

Önceki

Dön İKİNCİ ÜNİVERSİTE OKUYANLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir